Etiket arşivi Arapça öğren

Arapça Dili Eğitimi

Dünya üzerinde en eski köklere sahip olan ve şuanda olan tüm dillerin bu kaynaklardan türediği iddia edilen Arapça dili eğitimi için buradayız. Her biri kendi alanında başarılı uzman eğitmen kadromuz ile yabancı eğitimi vermekteyiz. Eğitmenlerimiz öğrettikleri dilleri ana dilleri gibi kullanmaktalar ve o dile her anlamda hakim kişilerdir. Dil öğrenmek kadar dilin kültürünü de öğrenmek gereklidir. Dilin kültürüne hakim olmak kişiye gerçek anlamda kolaylık sağlamaktadır. Bunun sebebi o dilin kullanıldığı toplumun kültürüne hakim olarak o topluma daha hızlı adapte olmaktır. Kişi bulunduğu çevreye adapte olmakta zorluk çeker bunun önüne geçmek için de o dilin kültürüne hakim olmak gereklidir. Dünya üzerinde en büyük diller arasında 5. sırada yer alan Arapça, ülkemize her geçen yıl sayısı artmakta olan Arap turistler ile sayısını belli etmekte.

Aktif Eğitim adı altında sizlere sağladığımız Arapça dili eğitimi ile haftalar içerisinde basit düzeyde Arapça konuşmanız mümkün oluyor. Hızlı ve kolay bir şekilde dil eğitimi vermemizin kaynağında kişinin öğrenim becerisine göre hareket etmemiz yatmakta. Her insanın öğrenme kabiliyeti aynı değildir ve farklılık gösterebilir. Kişinin öğrenme kabiliyetini ortaya çıkarması için öğrencimize süre tanıyoruz ve her şey kendiliğinden oluşmaya başlıyor. Bazı kişiler yazarak öğreniyor bazı kişiler okuyarak bazı kişilerse dinleyerek daha hızlı öğreniyor. Burada amaç kişinin öğrenme şeklini benimseyerek daha hızlı şekilde öğrenmesini sağlamak. Bu şu demek değildir ki; okuyarak öğrenen kişi yazarak öğrenemez. Tabi ki öğrenir fakat okuyarak daha hızlı öğrenme yeteneğine sahip bir öğrenciyi yazarak öğrenmeye zorlamak öğrencinin öğrenme süresini uzatır ki bunu da hem biz hemde karşı taraf istemez.

Ülkemizin coğrafi konumu sebebi ile turizm sektöründe oldukça büyük bir pazara sahip olması yabancı dil rehberi olarak kariyer planı yapmanın mantıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Arapça dili eğitimi kursumuz ile Arapça öğrenebilir ve ardından iş hayatında sağlam temeller oluşturmak için kariyer planları yapabilirsiniz. Dil bilgisinin kişiye getirdiği iş olanakları ve kariyer fırsatları oldukça büyük bir miktardadır. Nisan ayının başlarından itibaren ülkemize gelmeye başlayan Arap turistler eylül ayının ortalarına kadar ülkemizdeki turizm sektörüne büyük pay bırakmadır. Arapça dili öğrenerek kariyer planı kurmadan önce Arapça dilini güvenilir bir kurumda öğrenmek gerekiyor. Yanlış kurum seçimi sizlere hem zaman kaybettirir hem de istediğiniz veya beklediğiniz yada sizlere sunulan beklentiyi karşılanmamasına sebep olabilir. Milli Eğitim Bakanlı tarafında denetim sağlanan Aktif Eğitim Yabancı Dil kurslarımız sayesinde kurstan beklenilen verimi alacağınızı garanti ediyoruz.

Arapça dili eğitimi hizmetimiz

Ortalama olarak yaklaşık 6 yada 10 kişilik gruplar ile yabancı dil kurslarımızın yanında kişiye özel talebe göre özel derslerimizde mevcut durumdadır. Kişinin belirlediği saatler ve günler çerçevesinde bir takvim oluşturularak kurs hizmeti verilmektedir ki bu seçenek sadece özel dersler için geçerli değildir. Tüm kurs hizmetlerimizde esnek kurs saatleri sayesinde öğrencilerimize kolaylık  sağlamaktayız. Arapça dili eğitimi hizmetimizden tüm öğrencilerimiz memnun kalmaları için yapmış ve yapacağımız tüm çalışmaların başka bir kurum tarafınca eşi benzeri yoktur. Bu özellik sayesinde Türkiye’de bu kadar geniş çaplı yabancı dil eğitimi sağlayan ve bu ölçekte kalite sunmakta olan başka bir rakip kurum görmemekteyiz.

Arapça dili eğitimi hizmeti çerçevesin belirtilen tüm beklentileri karşılamaya çalışmaktayız ki buda bizleri her zaman tercih edilen ve önerilen bir kurum haline getirmiştir. Arapça dilini kendi dili gibi konuşmakta olan eğitim görevli değerli hocalarımız sayesinde öğrencilerimize her zaman belirtilen süreçlerde belirtilen seviyeye getirmeye çabalıyoruz. Arapça kursumuz diğer yabancı dil kurumlarına göre en uygun fiyattadır. Uygun fiyat ve belirlenen beklentiyi her zaman karşılıyoruz. Arapça dili eğitimi kurslarımızda öğrencilerimizin memnuniyeti birinci plandadır. Hedeflenen beklentiyi karşılamak için eğitim süreçlerimiz son derece uygun şekildedir.

Arapça Yaz

Arapça dili tarihininde gösterdiği gibi İnsanoğlunun kullanmış olduğu en eski yazılı metinlere sahip ve önderlik eden dildir diyebiliriz, hızlı şekilde Arapça yaz. Tarih boyunca bir takım grup bölünmelerine uğramış olsa da günümüze kadar gelmiş olan Arapça dili alfabesi ve yazım kuralları halen eskiliğini korumaktadır. Şuanda dünya üzerinde kullanılan tüm dillerin atası olduğu düşünülen ve bu konu hakkında iddialı olan bir dildir. Kolay bir şekilde Arapça öğrenerek Arapça yazmak isteyen birçok kişiye Aktif Eğitim adı altında hizmet verdik. Tüm öğrencilerimiz kurs günlerinden donra istedikleri amaca ulaştıklarını söyleyebiliriz. Arapça dili kursumuzda önder eğitim hocalarımız sayesinde hiçbir öğrenciyi mağdur bırakmıyoruz. Son zamanlarda ülkemize gelme sayıları artmakta olan Arap Yarımadasından gelen Arap toplumu, turizm sektörüne büyük katkıda bulundular.

Çok kısa bir sürede Arapça konuş, Arapça oku ve Arapça yaz üçlü döngüsüne hakim olmanız için eğitim alanında alışıla gelmemiş formüller üretmeye başladık. Her bireyin öğrenme yeteneğinin farklı olduğu aşikar şekilde açık ve bilim bunu kanıtlamış durumda. Kişinin öğrenme yetisini öğrenip ona göre eğitim vermeye çabalıyoruz, böylece öğrencilerimiz zorlanmadan hedeflerine ulaşıyorlar. Kimisi gezi amacı ile kimisi ise iş amacı ile ülkemize gelen Araplar dil rehberlerinin beklentilerini karşılayamadıklarından şikayetçiler. Durum böyle olunca Arapça öğrenmek yeni bir iş fırsatı ortaya koyuyor. Müslüman bir ülke olan Türkiye’deki insanlar çocukluk temellerinde öğrenmiş oldukları bilgi ile Arapça okusalar da anlamakta güçlük çekiyorlar. Türkçeye çevrilmiş kaynaklar dışında anlamak için bir yol olarak Arapça kurslarına gelmekteler.

Kolayca Arapça yaz

Aktif Eğitim adı altında en uygun fiyat garantisi ile Arapça Kursu vermekteyiz. Bir çok firma Arapça dili bilen kişiler için İnternet aracılığı ile ilan vermekte ve maaş seçenekleri gerçek anlamda ciddi miktarlar. Geleceğin mesleklerinde biri olan Arapça dili, Arapların ülkemize olan ilgisiyle daha da büyümekte olan bir meslek haline geldi. Arapça kursumuz ile kısa süre içerisinde Arapça yazabilir ve konuşabilirsiniz. Esnek eğitim saatlerimiz ve günlerimiz sayesinde iş hayatınızda hiçbir sıkıntı yaşamadan kursumuzu tamamlayabilir ve hedeflediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Bu kadar kolaylık sağlayan ve bu kadar çok memnuniyete sahip başka bir dil eğitim merkezi tanımıyoruz, alanımızda bu kadar iddialıyız.